4 MEVSİM HALI YIKAMA   212 229 94 92         
                                   532 284 11 08         

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Halılarınız nasıl yıkanıyor

           1.Aşama halınızın tozunun alınması               

 4mevsim halı yıkama atölyemizin en önemli temizlik makinaları arasında birinci olarak yerini almıştır. Halı toz alma makinasının en büyük avantajı tozu alınan halının yıkama süresinin kısalması ve temizlik kalitesine gözle görülür bir şekilde artışına sebeb olmasıdır.Yapılan gözlemlerde yıkama öncesi halı toz alma makinasından geçirilen bir halıda yaklaşık olarak 50 gr ile 150 gr arasında toz çıkarıldı görülmektedir.Tozu alınmadan yıkanmaya çalışılan halıda verilen emeğin % 50 si bu tozu çıkrmaya yönelik olmaktadır. Bundan dolayı halı toz alma makinasından geçirilen halı daha kısa sürede ve daha temiz yıkanmaktadır.

                                

           2.Aşama halınızın yıkanması                      

tozu alınan halınız era111 halı şampuanıyla full otomatik yıkama makinamızda özenle yıkanmaktadır.makinamız özel baskı ve hız ayarlıdır.halınız kirlilik durumuna göre özel koşullarda yıkama yapmaktadır.Halılarınızı ayak altında degil tek tek deger vererek yıkıyoruz.

 

            3.Aşama sıkma                                  

Yıkama makinasından cıkan halınızın suyunu silindir tipi sıkma makinamızda 4 dakika sıkma işleminden gecirerek yaklaşık %95 oranında sudan arındırıyoruz.halınız makinamızdan sadece %5 nemli bir durumda cıkıyor ve gerisi   kurutma odasına kalıyor...

            4.Aşama kurutma odası                         

Sıkma makinasından cıkan halınız özel hazırladıgımız odada yaklaşık 45-50 c sıcaklıkta steril bir ortamda kurutma makinasıyla yaklaşık 6-8 saat arasında kurutulup son kontrol aşamasına hazır hale getiriliyor.

            5.Aşama son kontrol teslimat                  

Kurutma odasından cıkan halınızın son kontrolleri yapılıp,parfümlendikten sonra posetlenerek teslimata hazır hale getiriliyor.Siz degerli müşterilerimize maksimum 1-3 gün içinde halılarınızı teslim etme garantisi veriyoruz.En önemlisi artık halım kurumamış,nemli,kokuyo vb sıkıntılarınızıda yeni teknolojiyle sıfıra indiriyoruz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret8192
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.50592.5161
Euro2.81282.824
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 2°